Puzzle online vs puzzle drewniane 0
Ekologiczne puzzle online vs puzzle drewniane dla dorosłych

Puzzle online czy puzzle drewniane ?

Jak tylko internet stał się wszechobecny i łatwo dostępny, gry online zaczęły zyskiwać na popularności. Puzzle online nie pozostały w tyle. 

Doskonale pobudzają kreatywność i umiejętności poznawcze, oraz są dostępne z dowolnego nośnika z dostępem do internetu. Jednak dużym minusem takiej formy układania, jest długie przesiadywanie przed monitorem i bycie pod wpływem promieniowania którego i tak już  mamy w nadmiarze.

Okuliści alarmują, że  blisko 90 proc. pacjentów pracujących przed komputerem więcej niż trzy godziny dziennie, ma problemy z oczami.

Należało by więc kontakt z monitorem minimalizować a nie poszerzać o gry komputerowe. Doskonałą alternatywą będą puzzle w zupełnie nowej odsłonie. Drewniane kolorowe elementy, po ułożeniu i odpowiednim zamocowaniu, mogą być świetną ozdobą wnętrza

 

 

 

 

 

Czas poświęcony na układanie puzzli owocuje kształtowaniem cierpliwości oraz koncentracji. Układając nasze puzzle z pewnością wejdziesz na wyższy level.  Puzzle online dla dzieci możesz zamienić na puzzle drewniane, które pozwolą na świetne spędzenie wspólnie czasu i  budowanie więzi w rodzinie – Bo każdy bystrzak może spróbować dołożyć od siebie  pasujący element układanki z drewna. Puzzle z ekranu po ułożeniu pójdą w niepamięć, natomiast nasza układanka jest prawdziwa i namacalna.  Możesz jej dotknąć jak i pogłaskać np. niebezpiecznego tygrysa. 

Puzzle drewniane EKO

  Twój sklep z ekologicznymi puzzlami ----> Puzzle drewniane

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl