Jak powiesić puzzle na ścianie 1
puzzle 3d

Puzzle drewniane dekoracją Twojego wnętrza?

Ułożyłeś puzzle. Teraz możesz nacieszyć nimi swoje oko. Godzinę, dzień, dwa...I co dalej? Złożyć i spakować z powrotem do pudełka? Można, ale po co? Pochwal się swą układanką innym.

POWIEŚ NA ŚCIANĘ, NIECH PACZO! NIECH PODZIWIAJĄ!
No dobra, powiesić, ale ...jak” ?

DA BOOOM!
 Przychodzimy z pomocą, gdzie w zestawie otrzymujesz naklejkę na puzzle gratis.!

BO MAMY GEST! :P

a zatem...Krok po kroku


1. Najpierw układamy nasze drewniane puzzle na sztywnej podkładce aby później z łatwością móc je, odwrócić na drugą stronę.
2. Bierzemy folię z obrysem puzzli. Nie przestrasz się ze jest odrobinę mniejsza. To po o abyś nie wyszedł/wyszła poza krawędzie puzzli jak się trochę gibnie ręka :P Każdemu się zdarza. Pomyślelśmy o tym! :P
3. Odklejamy folię od podkładu i starannie przyklejamy na puzzle. Tak, aby ręka gibała się jak najmniej :P
4. Odklejamy z ulotki pasek białych pypciów, ugniatamy palcami, aż będą miękkie i taką ugniecioną masę montażową rozdzielamy na kilka pypciów aby rozmieścić je w kilku miejscach na puzzlach. Zaleca się minimum 4 punkty. ( im większe puzzle tym więcej takich punktów się przyda).


5. Wybierz najbardziej reprezentatywne miejsce godne powieszenia Twego dzieła. Przyłóż puzzle i dociśnij mocno w punktach gdzie znajdują się punkty mocowania.
6. Eta wsio! To wszystko ! Mamy to! Niech motyw Twoich puzzli zaciesza oko każdej osoby którą zaprosisz do siebie. Czyż nie jest to idealny pomysł na prezent? Pomysł na ciekawe spędzenie wieczoru w gronie najbliższych? Na spędzenie czasu z dziećmi? Na ćwiczenie pamięci? Pomysł na relaks? Oczywiście że tak!Zamiast spędzać godziny przed telefonem, telewizorem, lub bezsensownie gapić się w sufit, zastanawiając się nad pomysłem na prezent... polecamy nasze drewniane puzzle dla rodziny, dla przyjaciół, dla najbliższych- gdzie razem z nimi możesz spędzić niezapomniane chwile pełne relaksu i radości.
 

Do powieszenia na ścianę szczególnie polecają się :


 
  

 

Komentarze do wpisu (1)

12 września 2022

Fajna opcja dla puzzli które chcemy mieć w jednym kawałku nawet nie na ścianę :) fajnie trzyma się całości i można zdjąć z ściany bez uszczerbku dla niej :) JEstem zadowolony. Plusem jest też to że możemy kilkukrotnie przymocować a te "pypcie" dalej trzymają się ściany !! sztos!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl